NABORYInformacje o naborach, terminy i dokumenty

Weekend z Funduszami w Tuchowie

Departament Zarządzania Programami Operacyjnymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego zaprasza w dniach 7-8 lipca do Tuchowa na kolejny „Weekend z Funduszami”.
Przez dwa dni na Rynku będzie działać Miasteczko Funduszowe i Mobilny Punkt Informacji o FE. W sobotę od 9:00 do 17:00 na pytania dot. FE odpowiadać będą nasi specjaliści, którzy doradzą, gdzie szukać wsparcia na założenie firmy, wymianę pieca czy rozwój zawodowy.
Z kolei na niedzielę – oprócz dalszego ciągu bezpłatnych konsultacji – od godz. 13:00 do 19:00 zaplanowaliśmy moc atrakcji tj.:
• prezentacje firm i instytucji, które rozwinęły swoje produkty i usługi dzięki Funduszom Europejskim –LavaVision pokaże interaktywne maty edukacyjne, sterowane za pomocą pisaków świetlnych, Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema z Krakowa – przyrządy do wykonywania eksperymentów naukowych, będzie też można zgłosić osobę potrzebującą do projektu Małopolski Tele-Anioł;
• bezpłatna strefa atrakcji dla całej rodziny, w której czekają: dinozaur z Inwałd Parku, fotobudka, malowanie twarzy i wiele innych;
• konkursy i quizy z nagrodami – do wygrania tablet, hulajnoga, deskorolka oraz e-book,
• kino plenerowe i pokaz filmu „Iluzja”.

infografika

Rozmiar czcionki
Zmień kolorostykę