NABORYInformacje o naborach, terminy i dokumenty

Spotkania aktywizujące

Pogórzańskie Stowarzyszenie Rozwoju serdecznie zaprasza na szkolenie i warsztaty w ramach spotkań aktywizujących – wdrażanie i realizacja LSR – PROW oś 4 LEADER. Zapraszamy członków stowarzyszeń, przedstawicieli instytucji i organizacji, rolników, przedsiębiorców, przedstawicieli rzemiosła i rękodzielnictwa, twórców, animatorów kultury i turystyki.
Szkolenie i warsztaty w dwóch terminach:

  • 15 grudnia 2009 w godz. od 10.00 do 17.00 w salach Gminnego Ośrodka Kultury w Gromniku.
  • 22 grudnia 2009 w godz. od 10.00 do 17.00 w salach Domu Kultury w Tuchowie.

Program spotkania:
• godz. 10.00 – szkolenie z zakresu:
Metody, formy i skuteczne sposoby rozwoju własnej działalności gospodarczej, instytucji i organizacji na obszarze LSR.
• godz. 13.00 – obiad.
• godz. 13.30 – warsztaty dotyczące:
– Naboru wniosków o dofinansowanie w ramach PROW oś 4 LEADER – działania – małe projekty, różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej, rozwój mikro-przedsiębiorstw, odnowa wsi (wprowadzenie, informacje, terminy, regulaminy ).
– Wniosków o przyznanie pomocy w ramach PROW oś 4 LEADER – działania małe projekty, różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej, rozwój mikro-przedsiębiorstw, odnowa wsi (beneficjenci, zgodność formalna z LSR, z lokalnymi kryteriami, dokumentacja i załączniki do wniosku, realizacja).

Ze względu na organizację, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa: formą elektroniczną na adres pogostoro@interia.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 014 6525436.

Dyrektor Biura Pogórzańskiego Stowarzyszenia Rozwoju
Wiktor Chrzanowski

Rozmiar czcionki
Zmień kolorostykę